Počet položek: 0 0,- Kč

Malá prsa - velký problém?

Na velikosti záleží. Ovšem, jak co a jak komu. Řekněte pubertální slečně, že i s malými ňadry je zajímavá a hezká, stejně vám věřit nebude. Proč?

Protože její spolužačka s podprsenkou ve velikosti 75E přitáhne na sebe pozornost většího množství klučičích očí, aniž by se musela příliš snažit. A o to tu jde především. Každá dívka či žena se totiž chce líbit. A nejen sobě.

Takže zatímco teenagerka s žensky svůdným hrudníkem občas přemýšlí nad tím, kam se schovat před spalujícím a zvídavě rentgenovým pohledem opačného pohlaví, ta méně obdařená si klade otázku, proč zrovna ona musela zdědit prsa po tatínkovi. Žehlící prkno je fajn, ale jedině tehdy, když zrovna potřebujete žehlit.

Nic však není ztraceno

Prsa, která jsou druhotným pohlavním ženským znakem, se začínají u mladých dívek vyvíjet v pubertě. Na jejich velikost i tvar má vliv také dědičnost. Jakmile se stabilizují hormony štítné žlázy, hypofýzy, nadledvinek a vaječníků, vývoj ňader je u konce. Ale ne navždy, protože velikost i tvar prsou se může změnit ještě v těhotenství.

Komu by se však chtělo čekat tak dlouho, že. Bohužel, ani promazavání ňader zázračnými krémy, ani speciální cviky prsa nezvětší. Jediný kladný vliv budou mít na peněženku, kterou důkladně provětrají. A vzhledem k tomu, že prso je ve skutečnosti mléčná žláza, tak speciálním cvičením se zpevní akorát tak prsní sval než prso samotné.

Pozor by si měly dávat hlavně věčné dietářky. Protože na velikost prsou má vliv i obsah tuku v nich, je jasné, že dieta a snižování hmotnosti se první projeví právě na ňadrech, která se zmenší. Hormonální antikoncepce může způsobit určité zvětšení prsou, ale pouze zadržováním vody v těle.

Estetická chirurgie jako poslední záchrana?

Co však dělat, když spokojenost se vzhledem ňader je na bodě nula? Snad jen nachystat si dostačnou finanční hotovost a obrátit se o pomoc na estetickou chirurgii. V dnešní době už není zvětšení prsou silikonovým implantátem nic výjimečného. Operace je však vhodná pouze pro ženy  starší 18 let, u kterých byl již vývoj prsou dokončen.

Jestli vás to uklidní, tak i s malými ňadry se dá celkem dobře žít. Dokonce i kojit dítě! A znáte to, co je malé, to je pěkné. Určitě nám někteří pánové dají za pravdu.  

Malá prsa - velký problém? - 1457806 - malá prsa - velký problém

malá prsa - velký problém